«Кібертрак» завітає до Франківська

Опубліковано:

Наступним містом України, до кого завітає  величезна фура-трансформер в рамках унікального кіберспортивного проекту “Кібертрак” від компаній Parimatch, VIVO, HyperX та Uklon та за підтримки Федерації Кіберспорту UESF, стане Івано-Франківськ. 19 червня запрошуємо усіх бажаючих на площу перед готелем «Надія» за адресою вул. Незалежності, 40, де Ви станете свідками змагань між кращими командами регіону з димциплін CS:GO та Dota 2.

Починаючи з 15:00, у Івано-Франківську пройде фінальна частина регіональних кіберспортивних змагань з CS:GO та Dota 2. У вирішальній частині турніру зіграють команди, які пройшли кваліфікацію від Федерації Кіберспорту України UESF. Якщо Ви не встигли зареєструвати свою команду на цей турнір, у Вас буде можливість зіграти в Parimatch Чемпіонаті України з CS:GO і Dota 2 з загальним призовим фондом змагань 1 000 000 грн.

Але і це ще не все! Лаунж-зона PlayStation, настільний теніс, фотозона та багато подарунків від Parimatch, VIVO, HyperX та Uklon будуть доступні для всіх відвідувачів. А однією з ключових частин дійства стане спільний перегляд матчу національнох збірних Португалії та Німеччини, який стартує о 19:00.

Одразу наступного дня “Кібертрак” відправляється містами України за маршрутом Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Полтава та Черкаси. Тур триватиме з 13 червня по 7 липня. Зустрічай свято у центрі свого міста, проводь весело час та поєднуй унікальні емоції від кіберспорту та Євро-2020 разом з Parimatch, кіберспортивним букмекером №1.

Про Захід