Хустщина: четверо осіб отруїлися чадним газом

Опубліковано:

До Служби порятунку надійшло повідомлення з приймального відділення Хустської районної лікарні про те, що до них із попереднім діагнозом отруєння чадним газом поступили четверо мешканців с.Нижнє Селище.

Як з’ясувалося, до лікувального закладу самостійно звернулися 56-річна жінка, її 31-річна донька та дві онуки 4 і 10 років. Вони опалювали будинок за допомогою печі, однак в ній була щілина, через яку чадний газ і наповнив приміщення. Після огляду лікарем потерпілих відпустили додому, загрози для їхнього життя немає.

У зв’язку з усе частішими випадками отруєння чадним газом рятувальники Закарпаття закликають громадян пам’ятати про небезпеку. Під час експлуатації пічного опалення не припустимо залишати печі без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям; користуватися печами й осередками вогню, які мають тріщини; розміщати паливо та інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором.

Забороняється зберігати незагашені вуглини та попіл у металевому посуді, встановленому на дерев’яній підлозі або горючій підставці; сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали; застосовувати для розпалювання легкозаймисті та горючі рідини; прокладати димоходи по горючих основах, та інше, що порушує правила пожежної безпеки.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід