Хустянина засудили до 9 років тюрьми за умисне вбивство знайомого

Опубліковано:

За доводами прокурора Хустської окружної прокуратури місцевого жителя засуджено до 9 років ув’язнення за умисне вбивство знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Наразі закарпатець знаходиться під вартою.

Йдеться про подію, що трапилася в березні минулого року, у квартирі обвинуваченого в Хусті. Прокурор у судовому засіданні довів, що чоловік під дією алкоголю поконфліктував зі знайомим. Під час суперечки він наніс потерпілому кілька ударів по голові, а коли той впав на підлогу – продовжив бити чоловіка по голові й тілу. Крім того, наніс гостеві і кілька порізів у ділянку шиї. Після цього залишив останнього лежати посеред кімнати, зв’язавши йому руки та ноги.

Попри те, що обвинувачений не визнав свою вину та в судовому засіданні наполягав, що події того вечора не пам’ятає, суд призначив йому покарання у виді позбавлення волі. Крім того, вину особи підтверджують і ряд зібраних у ході досудового розслідування доказів і висновки проведених експертиз. Вступ вироку в законну силу очікується.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Про Захід