Художниця з Києва розписує паркан у Рівному (Фото)

Опубліковано:

Патріотична огорожа довжиною 115 метрів з’явилася у районі Льонокомбінату. Художниця Тетяна Журавель із Києва розповідає, що головна задумка – зобразити патріотизм нашого народу. На кожній окремій секції вона малює відому історію, яка трапилася під час війни. Це, зокрема, соняшникове насіння та шолом, рускій корабель, вкрадений танк та бойові гуси.

«Сьогодні вже розписала приблизно половину паркану. Завершити планую у серпні. Тут зображені історії, які ми вже пережили з перших днів повномасштабної війни. Також є самчиківський розпис, а в планах – ще багато чого цікавого, щоб здивувати містян», – ділиться Тетяна.

Тим часом у багатьох жителів мікрорайону з’явилася нова традиція: щовечора приходити до майстрині та дивитися, а чи не з’явився якийсь новий патріотичний малюнок.

Розписує паркан Тетяна з ранку до ночі, незважаючи на дощ чи палюче сонце. Може залишитися без обіду або вечері. Але рівняни не оминають художницю. Є багато охочих хоч якось долучитися до створення патріотичного муралу. Хтось пропонує помалювати разом із художницею, хтось привозить шоколадки та каву.

Майстриня жартує, що вже може лишатися жити у Рівному, адже місцеві мешканці щодня звертаються, щоб намалювати для них щось патріотичне, калину чи соняхи. А ще художниця просить, аби водії не відволікали сигналами. Розуміє, що так вони виявляють своє захоплення, але, малюючи на підвищені, реагує, а це може бути небезпечно.

Про Захід