Хмельницький палац спорту отримає фінансування за програмою Президента «25 спортивних магнітів»

Опубліковано:

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції на розвиток спортивної інфраструктури між місцевими бюджетами. Загальна сума субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури – 800 млн гривень. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«Багатофункціональні спортивні комплекси, басейни, льодові арени, палаци спорту були відібрані комісією Мінмолодьспорту до складу якої увійшли також народні депутати України. Серед відібраних проектів – спортивні об’єкти на яких буде проведена реконструкція або будівництво. Всі комплекси призначені для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд з не менше ніж п’яти олімпійських видів спорту, а також для занять масовим спортом», – наголосив Вадим Гутцайт.

Будівництво Палацу спорту по вул. Прибузькій, 5/1а у м. Хмельницькому відбувається за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури та за співфінансування Хмельницької міської ради.

Загальна кошторисна вартість проекту складає 282,86 млн грн. На його будівництво у 2018-2020 роках використано 81 млн грн з державного бюджету та 41,74 млн грн з бюджету м. Хмельницький.

Потужність об’єкту складатиме 2500 глядацьких місць (з можливістю збільшення до 3100).

Про Захід