Хмельницькі важкоатлети перемогли на чемпіонаті Європи

Опубліковано:

Збірна України завершила свій виступ на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді в Румунії – перемогою, повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА.

Від України в змаганнях приймали учать 32 спортсмени, які здобули у двоборстві 15 нагород (3 золоті, 7 срібних, 5 бронзових)  та вибороли перше загальнокомандне місце. Загальна ж кількість здобутих нагород в окремих вправах – 43 медалі.

Серед хмельничан, що внесли свій вклад у успіх команди були:
– Ангеліна Ломачинська (в.к. 49 кг) – срібло у двоборстві, золото у ривку та срібло у поштовху;
– Аліна Марущак (в.к. 71 кг)-срібло у двоборстві, золото у ривку та срібло у поштовху серед молоді;
– Андрій Божук з Волочиська (в.к. 96 кг)-бронза у двоборстві, золото у ривку.

Андрій Божук виграв ривок з результатом 163 кг, проте у поштовху зафіксував лише 190 кг -5 місце і з сумою 353 кг опинився на третій позиції.