Хмельниччина: у чоловіка виявили наркотики

Опубліковано:

Учора, під час патрулювання на вулиці Нижній Береговій, ми побачили підозрілого чоловіка з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Під час перевірки документів за інформаційно-пошуковими базами Національної поліції інспектори виявили, що чоловік неодноразово притягувався до відповідальності за зберігання наркотичних речовин.

Згідно зі статтею 34 ЗУ “Про Національну поліцію” ми провели поверхневу перевірку та виявили у громадянина поліетиленовий пакет з речовиною білого кольору, ззовні схожою на наркотичну.

Сьогодні вночі на вулиці Прибузькій ТОРівці зупинили транспортний засіб ВАЗ 2104 за порушення правил дорожнього руху.

Під час спілкування з поліцейськими керманич та пасажирка помітно нервували. Згідно зі статтею 34 ЗУ “Про Національну поліцію” ми провели поверхневу перевірку, під час якої виявили у громадянина паперовий згорток з речовиною рослинного походження, ззовні схожою на наркотичну, а у пасажирки — два паперових згортки з порошкоподібною речовиною білого кольору, ззовні схожою на наркотичну.

У двох випадках ми одразу викликали слідчо-оперативну групу, яка встановить всі обставини та надасть правову кваліфікацію діям громадян.

Патрульна поліція Хмельницької області

Про Захід