Хмельниччина: секретар сільської ради зловживав службовим становищем

Опубліковано:

54-річна підозрювана, діючи в інтересах третьої особи, підробила заповіт з метою привласнення земельної ділянки орієнтовною вартістю 710 тисяч гривень. Жінці доведеться відповідати за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що секретар сільської ради однієї з територіальних громад Хмельницького району, будучи службовою особою, дізналася, що після смерті жительки сусіднього села, залишився пай. Оскільки старенька жила самотньо, то земельну ділянку ніхто не успадкував. 

54-річна жінка, зловживаючи службовим становищем, склала дублікат неіснуючого заповіту на користь третьої особи. Це дало можливість привласнити земельну ділянку для ведення сільськогосподарської діяльності, що призвело до виведення з державної власності земель вартістю орієнтовно 710 тисяч гривень.

Слідчі відділу поліції № 3 (смт Летичів) за процесуального керівництва прокуратури оголосили жінці підозру за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України. За скоєне підозрюваній може загрожувати до шести років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Про Захід