Хірурги зі США прооперували хлопчика, батько якого загинув, захищаючи Україну

Опубліковано:

Операція відбулась у Львові.
Про це йдеться на сторінці Медичного об‘єднання Львова у мережі «Фейсбук»

3-річний Ростик ненароком засунув руку у багаття. Це сталося на подвір’ї власного дому. Дитя обпекло пальчики. Це сталося рік тому. За кілька місяців тато загинув на фронті. Мама залишилася сама з двома дітьми.

Наслідок опіку – нерухомий мізинець на правій руці. Операція не допомогла. Коли Ростика привели до пластичного хірурга Стіва Ортена, пальчик у дитини уже практично не розгинався. Ба більше – рубець формувався уже і на поверхні долоні. Висновок хірургів – термінова пластика пальця.

Під час операції лікарі розсікли рубець, а після – змінили лінії натягу. Результат – дитя уже розігнуло мізинчик. Нині з ним працює фізичний терапевт.

Крім Ростика американці спільно з нашими хірургами прооперували ще 14 діток. Це малеча із важкими післяопіковими дефектами, вродженими та набутими вадами обличчя.

Місія зі США – це вісім хірургів, які приїхали до Львова, аби підтримати Україну у час війни. Серед них – троє американців українського походження: Роман Букачевський, Віктор Черкасіій та Марк Гнатюк.

«Я приїхав, бо це моя Батьківщина, і я хотів зробити щось для українців, чимось допомогти. Раніше в Америці люди не знали, що таке Україна, але тепер весь світ знає, які це сміливі і чудові люди – українці», – наголосив Віктор Черкасій.

Вдячність Християнській медичній асоціації/Christian Medical Association of Ukraine, а також особисто Rudi Myhovych, Razom for Ukraine, LEAP Global Missions та Steve Orten за те, що об’єднали навколо ідеї допомоги українцям таких дивовижних спеціалістів.

Про Захід