Хабарі за відпуск продукції: на Тернопільщині затримали керівника держпідприємства

Опубліковано:

Викрили корупційну діяльність посадової особи оперативники управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області та слідчі Кременецького районного управління поліції. Встановлено, що керівник державного підприємства у сфері видобування корисних копалин налагодив «схему» відпуску продукції без відповідного бухгалтерського обліку та за заниженою вартістю.

Треба зазначити, що дане підприємство має чималий борг, зокрема і по заробітній платі його працівникам. Але замість того, аби кошти від продажу спрямовувати на рахунки держструктури, посадовець наповнював власний гаманець. Зокрема від підприємця фігурант вимагав 19 000 гривень неправомірної вигоди. Учора, 28 липня, його затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання частини коштів – 14 500 гривень.

Посадовцю повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та отримання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Кременецька окружна прокуратура.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Про Захід