Керівництво Закарпаття поїхало на переговори до угорських партнерів (Фото)

Опубліковано:

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита перебуває у запланованому відрядженні в Угорщині. Очільник краю з робочою поїздкою відвідав колег зі Саболч-Сатмар-Березької області.

«Це моє перше закордонне відрядження, метою якого є зміцнення наших зв’язків з угорським прикордонним регіоном-партнером та особисте знайомство з колегами. Окрім цього, важливе і налагодження безпосередньої комунікації з представниками Урядової адміністрації Саболч-Сатмар-Березької області, що сприятиме подальшій спільній ефективній роботі в інтересах наших громад», — прокоментував Віктор Микита.

Робоча поїздка розпочалася зі спілкування голови облдержадміністрації з Віцеконсулом Консульства України в Ніредьгазі Ласло Бабіком.

«Ми системно співпрацюємо з нашим Консульством за низкою важливих для наших громадян питань. Під час зустрічі обговорили оптимізацію спільної роботи та вдосконалення механізму співпраці й двосторонньої комунікації. Саболч-Сатмар-Березька область має найчисленнішу українську громаду, переважна більшість якої — закарпатці. Тож наше ефективне співробітництво у сучасних реаліях є критично важливим», — підкреслив Віктор Микита.

У межах візиту також заплановано зустріч з місцевою українською громадою, яка представляє місцеве самоврядування українців у Ніредьгазі.

Закарпатська ОДА

Про Захід