Регіональні Новини Соціум

Карантинне ЗНО: Особливості кампанії в Закарпатській області

Як вже сьогодні повідомляв «Про Захід», в Закарпатській ОДА відбувся брифінг голови адміністрації Олексія Петрова, на якому він, зокрема, розповів про перебіг цьогорічного ЗНО в області.

Основна сесія ЗНО закінчилася 17-го липня. Працювали всі 53 пункти, а також всі 4500 інструкторів, жоден з них не захворів. Незважаючи на обставини, які виникли через паводок: розмиті дороги, було змінено маршрути і автобуси курсували справно.

Водночас, за словами Олексія Петрова, 11 випускників «зняли з пробігу» через те, що під час огляду металодекторами, у них були виявлені заборонені предмети.

Цьогоріч найбільше відвідування припало на тести з іноземної мови. Як пояснює голова ОДА, це не дивно, позаяк область знаходиться поруч від кількох країн ЄС.

Із нововведень – можливість не складати ЗНО тим випускникам, які вирішили не вступати до українських вишів. Що спростило життя тим абітурієнтам, які вступають до іноземних вищих учбових закладів, що не вимагають результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Цього року вступна кампанія розпочнеться трохи пізніше – 1-го серпня. Але, як запевнив Олексій Петров, не буде жодних зривів чи її переносів. Наразі виші на своїх сайтах оприлюднили умови вступу.

«Про Захід»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

68 + = 78