Соціум

Ізолятор тимчасово тримання, що облаштований за європейськими стандартами, відкрили на Івано-Франківщині (Фото)

Вчора, 18 липня, після ремонту відкрився ізолятор тимчасового тримання, який розраховано на 18 осіб. Вісім камер обладнано необхідними меблями, телевізором та санвузлом. Розраховані вони на одночасне перебування до трьох осіб. Крім того, є кімната для побачень та медпункт.

Охоронна система закладу тепер має сучасне відео обладнання, зв’язок та пожежну сигналізацію.

Затриманих триразово харчують, надають послуги душової, а приміщення ізолятора відтепер мають автономну котельню для опалення.

Від сьогодні коломийські правоохоронці мають у своєму розпорядженні ІТТ європейського зразка. Що стосується правопорушників – вживаються заходи, передбачені законодавством. Основне завдання – забезпечити затриманих перебування на тих умовах і в тому порядку, які визначає закон, — очільник поліції Прикарпаття Володимир Голубош. 

Нове ІТТ відповідає рекомендаціям Європейського комітету протидії тортурам. Відкриття нового ІТТ в Коломиї спростить роботу у сфері утримання осіб затриманих в порядку ст. 208 КПК України на території області» – зауважила представник Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Івано-Франківській області Крістіна Тягур.

Для роботи працівникам нового ІТТ виділено службове авто «Форд Транзит». Новий ізолятор тимчасового тримання вдалося відремонтувати завдяки співпраці поліції та місцевої влади в рамках програми профілактики злочинності. 

Сектор комунікації поліції Івано-Франківської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

66 − 65 =