Відео Новини Західної України

Івано-Франківськ плаває (Фото, відео)

 Івано-Франківщина, де тривалі зливи перетворили обласний центр та інші населені пункти Прикарпаття на Венецію. Рятувальники продовжують допомагати людям, що опинилися заручниками негоди

На території 12 районів (Верховинський, Тлумацький, Снятинський, Коломийський, Тисменицький, Долинський, Калуський, Богородчанський, Галицький, Рожнятівський, Косівський райони та Івано-Франківська міська рада) у 38 населених пунктах підтоплено 43 житлових будинки, 92 дворогосподарства, 21 присадибна ділянка та понад 5 га сільгоспугідь та повалено 4 дерева.

Спостерігається сильний дощ у Верховинському районі, рівень води у р. Черемош піднявся на півтора метри, що призвело до затоплення окремих ділянок доріг та тимчасового припинення транспортного сполучення до 19 населених пунктів (Барвінків, Бистрець, Біла Річка, Білоберізка, Голови, Голошина, Грамотне, Гринява, Дземброня, Зелене, Шибене, Кохан, Перехресне, Пробійнівка, Стовпні, Топільче, Хороцеве, Яблуниця, Явірник).

У Верховинському районі зранку 22 червня стався зсувів ґрунту у двох місцях на дорозі місцевого значення, внаслідок чого були заблоковані 26 транспортних засобів, в яких знаходилось понад 180 осіб та припинення транспортного сполучення із 6 населеними пунктами (с. Дземброня, с. Бистрець, с. Топільче, с. Зелене,с. Явірник, присілок Шибене).

Силами ДСНС спільно обласною службою автомобільних доріг ввечері 22 червня (22 год.) наслідки зсувів ліквідовано, транспортне сполучення відновлено.

На ранок у Верховинському районі залишаються ускладнений проїзд через підтоплення 3 ділянок доріг:

– у с. Біла Річка на 1 ділянці (протяжність 100 м, рівень води до 40 см) до 3 населених пунктів (с. Пробійна, с. Голошина, с. Грамотне);

– у с. Гринява на 2 ділянках (протяжністю 30 м і 100 м, рівень води на дорозі 20-30 см, місцями до 1 м). до 2 населених пунктів (с. Грамотне, с. Пробійна).

У с. Лісний Хлібичин Коломийського району Рятувальниками евакуйовано 2 осіб та надано допомогу по евакуації матеріальних цінностей з підтоплених житлових будинків.

Для доставки продуктів харчування у важкодоступні місця на території Верховинського району залучено вертоліт ДСНС (понад 2 тонни продуктів харчування) для мешканців, з якими через негоду відсутнє транспортне сполучення.

Також вдалося евакуювати з зони підтоплення 2 осіб, надано допомогу по буксируванню із зони затоплення водіям 4 транспортних засобів, в яких перебувало 7 осіб та 2 собаки, завантажено в гелікоптер ДСНС України «Eurocopter Н225» 2150 кг продуктів харчування (мука, цукор, крупи, хліб) для мешканців Верховинського району, з котрими через негоду було відсутнє транспортне сполучення, інформує ДСНС Івано-Франківської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 62 = 70