Останні новини Політика Регіональні Новини

Іванна Климпуш-Цинцадзе: “Європейська Солідарність” Закарпаття – єдина опозиційна сила в області, яка не допустить реваншу проросійських сил (Відео)

«Європейська Солідарність» Закарпаття — єдина справжня опозиційна сила в регіоні.

Про це заявила голова територіальної організації партії, народна депутатка України Іванна Климпуш-Цинцадзе у відеозверненні до жителів Закарпатської області.

Вона наголосила на неприпустимості реваншу проросійських сил у Закарпатській обласній раді та закликала до об’єднання всіх патріотів краю задля збереження миру на власній землі.

«Підступний ворог кинув величезні фінансові ресурси на заведення в ради усіх рівнів п’ятої колони Кремля — ОПЗЖ та інших політичних проектів. Їх робота та виборча кампанія координується безпосередньо ФСБ Росії, – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе. – Згідно планів агресора, після місцевих виборів ці сили мають об’єднатися в обласних радах зі «слугами народу» — отримавши таким чином можливість дестабілізувати ситуацію зсередини країни. Особливо це актуально для Закарпаття, яке партія Медведчука здавна вважає своєю «вотчиною». Ми — «Європейська Солідарність» Закарпаття —не допустимо реваншу проросійських сил в регіоні, який призведе до війни всіх проти всіх, розпаду держави та знищення нашого спільного дому».

Політик запевнила, що в лавах Закарпатської «Європейської Солідарності» є команда патріотів-професіоналів у різних галузях, яким не байдуже, що буде з країною та Закарпаттям. Невдовзі вона була представлена.

«Ставайте до наших лав, не ведіться на солодкі казки з білбордів та телевізора, вірте справам, а не обіцянкам», – закликала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

83 + = 84