Історик Володимир В’ятрович в Ужгороді презентував нову книгу в рамках ініціативи «Зустрічі біля ЄС» (Відео)

Опубліковано:

«Нотатки з кухні: «переписування історії» – український науковець-історик Володимир В’ятрович в Ужгороді презентував нову книгу. В ній понад сто публікацій теми яких ще зі студентських років цікавили автора. Історія української повстанської армії, дисиденти, українська революція 1917-1921 років. Презентація в Ужгороді відбулась в рамках ініціативи народної депутатки, керівниці обласного осередку політичної партії «Європейська Солідарність» Іванни Климпуш-Цинцадзе. «Зустрічі біля ЄС» – формат, який збирає охочих до спілкування з лідерами думок в Україні.

Людьми, які творять нинішню історію меседжі цих людей чіткі та зрозумілі. Розмова з присутніми в залі обласної наукової бібліотеки не обмежилась суто інформацією про зміст нової книги та її героїв. Цікавились люди роботою В’ятровича у Верховній Раді, як він оцінює її нинішній склад та ефективність.

На думку нардепа від партії «Європейська Солідарність» це найслабкіший склад депутатів за всі часи незалежної України. Говорити в порожнечу важче, ніж апелювати політичним противникам – зауважив Володимир В’ятрович.

Про Захід