Історія чотирилапого помічника прикордонників

Опубліковано:

Охороняти, шукати, захищати, допомагати і просто радувати – головні завдання чотирилапих прикордонників.

І сьогодні, коли у країні триває війна, вони вкотре доводять свою вірність та відданість, адже день у день несуть службу поруч з прикордонниками, як на мирній території, так і в районах проведення бойових дій.

Потрапити до лав чотирилапих прикордонників не так і просто, тож не всі собаки отримують такий шанс. Для того, щоб працювати у прикордонній службі, собаки проходять навчання, де їх і навчають виявляти порушників та правильно їх затримувати, а також шукати зброю, вибухівку або наркотики.

Кінолог з собакою – це одна команда, тож з самого початку вони навчаються разом. Стали одною командою і прикордонник Антон Сидорук та його чотирилапа помічниця. Ріка, з якою вони опановують курс з пошуку наркотичних речовин.

Адже, попри сучасні технології, жодний пристрій не замінить унікальний нюх, тонкий слух, зір та чутливість чотирилапих детекторів.

На сьогодні без таких чотирилапих фахівців не обходиться жоден пункт пропуску. Тож, завдячуючи 🐕‍🦺службовим собакам та їхніми унікальними носиками, зелені берети успішно ведуть боротьбу з протиправною діяльністю на кордоні.

Про Захід