Інклюзивні кабінети та житло для дітей-сиріт хочуть фінансувати у Закарпатській облраді

Опубліковано:

Інклюзивні кабінети та житло для дітей сиріт вирішено профінансувати на бюджетній комісії облради

6 млн 160 тис грн на закупівлю житла для дітей сиріт Вільховецької територіальної громади погодили члени бюджетної комісії, яка засідала під головуванням Івана Чубирка напередододні 2-го пленарного засідання 4-ї сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання.

Також члени комісії погодили виділення 400 тисяч на облаштування кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів у Нересницькій, Драгівській, Тур’я-Реметівській та Ясінянській територіальних громадах.

Понад 39 млн грн держсубвенції виділено на ремонт доріг у межах області. Про це інформував присутній на комісії Директор Департаменту фінансів ОДА Петро Лазар.
У той же час в.о. голови закарпатської ОДА Петро Добромільський повідомив, що в області накопичилась заборгованість за вже відремонтовані дороги у сумі 179 мільйонів гривень.

Також члени комісії затвердили фінансові плани некомерціних комунальних підприємств обласної ради та розглянули ряд інших питань.

Участь у засіданні взяли голова облради Володимир Чубірко, секретар засідання Василь Юрик, члени комісії: Мирослав Білецький, Володимир Паульо, Едгар Токар та Юрій Гуледза. На комісії були присутні також депутати облради Мирослава Ливч, Наталія Шетеля, Мирослав Щербей, Владислав Каськів та Василь Юрик представники окремих структурних підрозділів ОДА.

Пресслужба Закарпатської облради

Про Захід