Політика Регіональні Новини

Ігор Шинкарюк іде з посади заступника голови Закарпатської ОДА

Заступник Олексія Петрова Ігор Шинкарюк йде з посади. Це власне рішення чиновника, про яке він повідомив на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”. На посаді заступника Голови Закарпатської ОДА Шинкарюк перебував з жовтня 2019 року.

У повноваженнях Держслужбовця була реалізація заходів щодо виконання законів України, актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, рішень обласної ради, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, підготовки молоді до військової та альтернативної (невійськової) служби, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами (у межах повноважень), розвитку туризму і курортів, національних меншин та релігій.

До роботи в ОДА Ігор Шинкарюк був бойовим офіцером,  підполковником, військовослужбовецем СБУ із родини ветеранів військової служби та АТО, має 3 вищі освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

91 − = 86