Як захисти своїх працівників від COVID-19

Опубліковано:

Центр громадського здоров’я нагадує прості і дієві поради, які допоможуть уберегти ваших співробітників на робочому місці від інфікування COVID-19.

Читайте та поширюйте серед колег:
– Вакцинуйтеся! Компанії, які мають у своєму штаті понад 50 охочих щепитися проти COVID-19, можуть записатися на колективну вакцинацію. Докладніше про умови: https://bit.ly/32xy9Oo. Якщо охочих щепитися в організованому колективі менш ніж 50, заохочуйте колег щепитися, перелік центрів вакцинації: https://list.covid19.gov.ua/
– Стежте за чистотою. Робоче місце ваших працівників повинно бути чистим: поверхні та предмети слід регулярно протирати дезінфікуючими засобами.
– Заохочуйте колег дотримуватися гігієни рук. Працівники повинні регулярно та ретельно мити руки.
– Забезпечте дозатори для дезінфекції рук на видних місцях, а також створіть доступні місця, де співробітники можуть мити руки водою з милом.
– Пам’ятайте про особистий простір ваших працівників.
– Відправляючи співробітника у відрядження в іншу країну, спочатку ознайомтеся із правилами подорожей. Для цього скористайтеся сервісом МЗС: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/
– Ваші працівники повинні дотримуватися місцевих обмежень щодо поїздок та відвідувань масових заходів.
– Якщо працівник відчуває перші ознаки застуди, йому слід залишатися вдома.
– У випадку, якщо під час перших ознак застуди, працівнику необхідно бути на робочому місці, йому потрібно користуватися захисною маскою. Змінювати її слід щодві години або як тільки маска стає вологою.
– Переконайтеся, що у вас є закриті сміттєві контейнери для утилізації використаних одноразових серветок і масок.
– Популяризуйте віддалену роботу онлайн.

Закарпатська Ендоклініка

Про Захід