Регіональні Новини Соціум

Як закарпатцям отримати невикористані субсидії грошима? (Відео)

В Україні змінився механізм надання житлових субсидій населенню. Пільги у безготівковій формі призначатимуть в автоматичному режимі через Ощадбанк. Після чого кошти з’являться на рахунках надавачів комунальних послуг.

Михайло ПЕТРІШКА, директор Департаменту соцзахисту населення Закарпатської ОДА

В даному випадку сам одержувач пільги не отримує живі гроші. Він їх отримує на обліковий рахунок. З якого списується вартість нажаних житлово-комунальних послуг відповідно до норм і в межах наданої пільги.

Пільги ж у готівковій формі призначатимуть на підставі особисто поданих заяв до органів соцзахисту. У цьому випадку кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, або до кас Укрпошти. Однак, для цього потрібно було подати заяви до соцзахисту до 15 жовтня.

Михайло ПЕТРІШКА, директор Департаменту соцзахисту населення Закарпатської ОДА

Якщо людина до нас не звернулася до 15 жовтня, то в такому випадку громадянин буде отримувати пільгу грошову безготівкову через облікові рахунки Ощадбанку. І якщо є бажання отримувати пільгу у грошовому вигляді, то це можна вже буде зробити з наступного року.

Закарпатці ж поки в більшості не розуміють механізм монетизації субсидій.

У жовтні цього року пільги нарахували більше 35 тисячам закарпатців . Розміри субсидій визначають індивідуально, враховуючи низку факторів.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 1 =