Як закарпатські рятувальники липень відпрацювали

Опубліковано:

2 серпня в Головному управлінні ДСНС відбулася підсумкова нарада за результатами діяльності оперативно-рятувальної служби впродовж липня.
Під час заходу рятувальники констатували суттєве погіршення оперативної пожежної обстановки. Через підвищені температурні показники та тривалу відсутність опадів суттєво зросла кількість пожеж в екосистемах.
Головуючий на нараді, керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак наголосив присутнім бути готовими до виконання підрозділами дій за призначенням, на проведенні заходів, що спрямовані на забезпечення належної безпеки об’єктів зберігання та переробки врожаю, підготовки загальноосвітніх закладів до нового навчального року. Також особливу увагу звернув на підготовку матеріально-технічної бази, будівель, техніки до роботи в умовах осінньо-зимового періоду тощо.

Насамкінець, колективу Головного управління та підпорядкованих підрозділів було представлено керівників Ужгородського та Тячівського районних управлінь ДСНС Закарпаття, – ними стали Іван Мошкола та Святослав Сміщук відповідно. Також окремі працівники отримали чергові спеціальні звання за сумлінну службу.

ДСНС у Закарпатській області

Про Захід