Регіональні Новини Соціум

Як вберегтися від вірусних гепатитів (Відео)

Сьогодні популярним стало приділяти багато уваги своїй красі , здоров’ю та досконалості тіла. Люди регулярно відвідують манікюрні кабінети та салони краси. Окрім того, доглянутими мають бути не тільки нігті, а й зуби і саме тому хоча б раз у півроку потрібно ходити на огляд до стоматолога.

Щоб тіло було ще більш прикрашеним найсміливіші роблять татуювання. Кожна процедура краси – це певний ризик зараження вірусними чи бактеріальними інфекціями Результатом буденної процедури може стати небезпечне захворювання — гепатит!

На професійному обладнанні в салонах краси, тату-салонах , косметичних кабінетах та стоматологічних інструментах може залишитися кров. Це — один з основних шляхів поширення вірусів гепатиту В та С. Вислів «краса потребує жертв» доречний до нашої сьогоднішньої теми, як ніколи і саме тому ми поговоримо про одне з найнебезпечніших вірусних захворювань – гепатит.

Як вберегтися від цієї недуги? Про методи профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів сьогодні з нами поділяться наші фахівці.

Більше у відео Ужінформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 2 =