Відео Закарпатські новини Події

Як в Ужгороді затримували керівника підрозділу протидії корупції податкової служби (Фото, відео)

Посадовець “погорів” на хабарі, інформує СБУ у Закарпатській області.

Служба безпеки України викрила на хабарі завідувача сектору запобігання корупції Головного управління Державної податкової служби в Закарпатській області. За даними слідства, один із головних антикорупціонерів регіону погорів на вимаганні $2 тисяч від власника місцевої будівельної фірми.

Так податківець оцінив не притягнення підприємця до адміністративної відповідальності через приховування реальних прибутків від бізнесу та внесення занижених сум до податкової декларації.

      Затримали посадовця в Ужгороді відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання першої половини хабара. За фактом скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, відкрито провадження.    

  Наразі за місцем роботи і проживання затриманого тривають обшуки. Встановлюються інші факти зловживань посадовця. Викриття корупційного правопорушення відбувалося спільно з Територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Львів, Головним управлінням Державної податкової служби в Закарпатській області та під процесуальним керівництвом прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

55 + = 59