Новини Західної України Соціум

Як у Львові планують ліквідувати дитячу чергу у садочки міста

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, міський голова Львова Андрій Садовий ще раз пообіцяв, що місто має на меті до 2020 року вийти на нульові черги у дитячих садочках. І до цього активно рухається, однак громада повинна мати всю інформацію, щоб не було маніпуляцій.

Відтак, гуманітарний блок підрозділів міської ради проаналізує усю наявну інформацію в розрізі ремонту та будівництва дитячих дошкільних закладів. Цю інформацію систематизують та зроблять публічною. Таке доручення сьогодні під час засідання виконавчого комітету ЛМР дав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Вчора на сесії мали дуже цікаву дискусію і ми чітко задекларували, що до кінця 2020 року ми повинні вийти на нульові черги в садочках. Нам треба мати чітке розуміння по садочках в розрізі цього року, в розрізі наступного року: де і що ми ремонтуємо, де і що приватний бізнес повинен збудувати, щоб громадськість мала чітку інформацію», — доручив Андрій Садовий.

Відтак мер дав доручення заступникові міського голови з питань містобудування Любомиру Зубачу до наступного засідання виконавчого комітету пропрацювати питання будівництва дитячого дошкільного закладу на вул. Кн Ольги, який зобов’язувався збудувати підприємець в межах ЖК «Львівська мрія».

За даними уравління освіти ЛМР, на 2019 рік в електронній черзі у садки у Львові було зареєстровано 8051 дитину. Станом на 01.09.19 у садки мало бути зараховано 7200 дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 2 =