Як протистояти антибіотикорезистентності

Опубліковано:

Кожного разу, коли ви приймаєте антибіотики правильно, десь плаче бактерія.Бо вона втрачає свій шанс стати супербактерією.

Супербактерії — це бактерії, які стали стійкими до всіх або більшості антибіотиків, які має у своєму арсеналі людство.

Наприклад, такою бактерією можна назвати метициллін-резистентний стафілокок (МРЗС). Часто люди інфікуються цією бактерією в лікарнях.Ця супербактерія живе на шкірі 1 з 30 людей.Це не означає, що ви відразу захворієте, якщо вона є, наприклад, на вашій шкірі.Але якщо бактерія потрапить у ваш організм, то є ризик отримати важку пневмонію або сепсис, яку важко буде вилікувати антибіотиками.

Чим частіше ми будемо нехтувати правилами прийому антибіотиків, тим більше буде з’являтись антибіотикорезистентних бактерій.Ці рекомендації допоможуть сповільнити антибіотикорезистентність та не допустити медичної катастрофи в майбутньому:

Не приймайте антибіотики самостійно. Лише за призначенням лікаря!

Не переривайте курс лікування раніше, тільки тому що вам стало краще. Суворо дотримуйтесь рекомендацій лікаря.COVID-19 — це вірусне захворювання. В більшості випадків коронавірусної хвороби антибіотики не потрібні для лікування.Для запису і за будь-яких питань

Пишіть в особисті повідомлення: m.me/TranscarpathianEndoClinic

Пишіть в direct

Або телефонуйте: 067 375 60 50

Повідомленням на Viber за номером:

099 268 70 28

Про Захід