Як не стати жертвою кишенькових злодіїв – поради від поліцейських Львівщини

Опубліковано:

Визначити кишенькового злодія серед натовпу неможливо – ним може виявитися чоловік, жінка чи підліток, вони можуть працювати в парі чи поодинці. Улюбленими місцями «роботи» кишенькових злодії є місця масового скупчення людей – вокзали, громадський транспорт, туристичні місця, кінотеатри, заклади харчування.

Щоб зберегти своє майно та убезпечитись від кишенькової крадіжки:

будьте пильними;

не носіть цінні речі, документи і ключі в зовнішніх кишенях одягу, сумок та рюкзаків – краще використовуйте внутрішні кишені, поясні сумочки;

слідкуйте, щоб гаманець не виділявся на одязі і не привертав увагу;

стежте за тим, щоб ваша сумка була закрита, та тримайте її у полі зору;

у супермаркеті не кладіть сумку з грошима або гаманець у візок для покупок;

звертайте особливу увагу на людей, які намагаються підійти до вас впритул, стають позаду або збоку;

не варто носити з собою великі суми грошей – беріть стільки, скільки плануєте витратити.

Якщо ви стали жертвою кишенькового крадія або свідком такої події, негайно телефонуйте на лінію 102. Спробуйте запам’ятати прикмети зловмисника (у що був одягнутий, приблизний зріст, вік, статура), прослідкуйте, куди він побіг. Якщо у вас викрадено гаманець, передзвоніть у банк та заблокуйте картки. Дочекайтеся працівників поліції на місці події.

Правоохоронці вкотре нагадують, що в умовах воєнного стану за скоєння крадіжки, грабежу, розбою, вимагання, а також за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, передбачені максимальні покарання.

Про Захід