Як на Тернопільщині бійці з лука стріляли

Опубліковано:

Психологічне та фізичне відновлення поранених бійців через адаптивні види спорту — важлива складова їхньої ефективної реабілітації. Поліцейські продовжують залучати колег, які повернулися з війни, до різних форм активного дозвілля. Цього разу спільно з досвідченими тренерами організували для них змагання зі стрільби з лука.

Захід ініціювали співробітники управління кадрового забезпечення спільно з фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» за підтримки благодійного фонду «Тернопіль» на базі Центру олімпійської підготовки з біатлону.

«Ми намагаємося ознайомити наших захисників із різними видами адаптивного спорту, щоб у подальшому вони могли займатися ними та проходити реабілітацію. Під час таких тренувань поєднуються і спілкування, і фізична активність», – розповів старший інспектор управління кадрового забезпечення ГУНП в Тернопільській області Олег Баранський.

Стрільба з лука — один із видів паралімпійського спорту, що входить до програми міжнародних змагань серед ветеранів «Ігор Нескорених». Бійці мали можливість не лише спробувати себе в новому виді спорту, а й відчути азарт суперництва, підтримати одне одного та поспілкуватися.

Один із учасників змагань — ветеран війни, новопризначений працівник ГУНП в області Михайло Діанов. Захисник «Азовсталі», який провів чотири місяці в російському полоні, зазначає, що такі заходи важливі для бійців і допомагають відволіктися від пережитого.

Як зауважують поліцейські психологи, заняття спортом знижують напругу та зменшують тривожність, що є важливим етапом реабілітації воїнів. Боєць об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють» Роман отримав важке поранення на Донеччині. Нині він проходить лікування й такі фізичні активності – це один із спосіб відновлення для нього.  

Поліцейські й надалі проводитимуть подібні заходи, аби якомога більше бійців змогли знайти для себе нове хобі та зміцнити свій фізичний і психологічний стан.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Про Захід