Закарпатські новини Спорт

Як на Львівщині нацгвардійці готувались до «Military ski patrol 2020» (Фото)

Майже два тижні на Львівщині тривала підготовка військовослужбовців Національної гвардії України до участі в Міжнародних змаганнях «Military ski patrol 2020», які відбудуться вже цього місяця у місті Шклярська Поремба у Республіці Польща. Нацгвардія прийматиме участь у цих змаганнях вперше.

До збірної команди увійшло 4 військовослужбовця, яких відбирали за рівнем фізичної та фахової підготовки. Зокрема до Польщі, представляти Україну, поїдуть два представника загону спеціального призначення «Омега», один військовослужбовець з військової частини 3053 та один з 2269.

Відпрацювання основних питань відбувалось у селище Славське. Гвардійці долали середні дистанції на лижах в складі групи по гірському рельєфу, спускались по підготовленим та непідготовленим трасам та відпрацьовували пересування у складі команди по льодовому покриттю за допомогою спеціального спорядження. Окрім того значну увагу було приділено побудові сніжного укриття, в якому під час змагань гвардійці будуть ночувати 2 ночі та наданню першої медичної допомоги постраждалому в горах.

Як зазначив один з учасників команди, бойовий дух команди знаходиться на високому рівні.

«Хоч ми їдемо на подібні змагання вперше, але відчуваємо себе абсолютно спокійно та підготовлено, – розповідає гвардієць з позивним Сабур. – Всі питання відпрацьовані, команда злагодилась».

Аліна Новікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 4 =