«Гуляв з марихуаною»: на Закарпатті затримали 31-річного чоловіка

Опубліковано:

Під час патрулювання поліцейськими був помічений перехожий громадянин, який помітно нервував, тому працівники поліції охорони вирішили застосувати превентивні заходи у вигляді поверхневої перевірки, згодом у кишенях були виявлені згортки речовини зеленого кольору за зовнішніми ознаками схожими на «марихуану», особу чоловіка встановлено, ним виявився 31-річний мешканець міста Миколаєва.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин.

Попередня кваліфікація злочину: ст. 309 ККУ – «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Тема наркотичних речовин є болючим питанням для нашого суспільства. Наркотичні речовини за останні роки стали глобальною проблемою, з якою борються правоохоронні органи.

Поліція охорони нагадує, що незважаючи на гуманізацію національного законодавства юридична відповідальність за «вживання» наркотичних засобів доволі серйозна і може накласти негативний відбиток на все Ваше життя. Популяризуйте здоровий спосіб життя, будьте здорові, відчувайте силу і бадьорість не тільки духу, а й тіла тому що ці складові є запорукою щасливого життя.

Управління поліції охорони в Закарпатській області

Про Захід