Гроза у Львові затопила кілька вулиць та пошкодила дахи (Відео)

Опубліковано:

Сьогодні у Львові пройшла потужна гроза, яка затопила вулиці Сахарова та Горбачевського.Про ситуацію у місті написав у “Фейсбуці” мер Львова Анрій Садовий:“Львів накрила потужна злива. Зараз триває ліквідація наслідків. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Роботу громадського транспорту відновлено. Ми продовжуємо рух автобусів, трамваїв та тролейбусів до 23:00. Щоб усі, хто залишився на роботі, могли нормально дістатись додому.Перевізники, транспорт яких не повернеться на маршрути, завтра отримають штрафні санкції та можливе розірвання угоди.У місті пошкоджено понад 20 дахів у житлових будинках. Ведуться аварійні роботи.На кількох вулицях немає електроенергії. Цю проблему вже ліквідують наші аварійні бригади. Прошу мешканців оперативно повідомляти про підтоплення укриттів та інші пошкодження на Гарячу лінію міста 15-80.”

Окрім того, підтопило і центральну вулицю Підвальну. Як це було дивіться у відео Варта-1.:

Наразі місто “плаває”. У соціальних мережах люди показуть відео затоплених вулиць. Вулицю джерельну показали оссь такою:

«За дорученням міського голови працює штаб по ліквідації наслідків негодиГолови районів здійснюють об’їзд міста щодо проблемних ділянок та підтоплених вулиць Просимо – уникати дерев, металевих парканів, стін та легких конструкційЗвертаємось до мешканців повідомляти про підтоплення та повалені дерева на гарячу лінію міста 15-80», – повідомляє перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

Про Захід