Громади Волині навчалися основам кібербезпеки

Опубліковано:

25 січня 2023 року відбувся тренінг з впровадження інструментів кібербезпеки для представників територіальних громад Волині.

«Питання кібербезпеки та кібергігієни залишається надзвичайно важливим на сьогодні, адже однією зі складових війни є саме кіберфронт. Робота над посиленням захисту нашої держави від російських кібератак триває щоденно, – зазначила заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Вікторія Левчук. –Ми залучаємо до співпраці міжнародні компанії, зокрема світовий лідер у сфері ІТ та мереж CISCO та максимально працюємо над обміном досвідом та взаємодією між нашими громадами. Тому підтримка громад у даному напрямі та дотримуватись правил кібергігієни, впроваджувати базові інструменти кібербезпеки сьогодні – відповідальність кожного».

З презентацією «Реалії кіберзахисту в територіальних громадах. Територіальна кібероборона» виступив представник Cisco Secure Володимир Ілібман.

Про особливості різних аспектів кіберзагроз проінформував Валерій Ліщина, завідувач кафедри комп’ютерних наук Луцького національного технічного університету (ЛНТУ).

Також про досвід впровадження заходів із кібербезпеки в громаді розповів Роман Вознюк, фахівець з інформаційних технологій Нововолинської міської ради

Консультацію для громад протягом заходу надавали представники управління державної служби спеціального зв‘язку та захисту інформації у Волинській області.

Захід організований в рамках проекту «Офіс впровадження цифрових рішень Digital Volyn, що реалізується ВОГО «Асоціація регіонального розвитку» у партнерстві з Волинською ОДА за підтримки Міністерство цифрової трансформації України та підтримки Програма EGAP , що впроваджується Фонд Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Цифрова Волинь

Про Захід