Голів ОСББ Ужгорода зобов’язують здійснити поквартирний список чоловіків 18-60 (Фото)

Опубліковано:

Відбулася зустріч голів ОСББ з Ужгородським терцентром комплектування.

Посилаючись на постанову Кабінету Міністрів №921 від 07.12.2016р, працівниками воєнкомату вимагали від ОСББ надати інформацію по зареєстрованим і по проживаючим громадянам чоловічої статі віком від 18 до 60 років, навіть погрожували адмінвідповідальністю за невиконання – штрафом 7100грн, розповів у соцмережі Фейсбук ужгородець Сергій Личов.

За його словами, під час зустрічі працівники військкомату пообіцяли підготувати розпорядження, де все чітко буде викладено. Відтак, видали документ 12 серпня.

“З одного боку, більшість людей хоче швидкої перемоги, але не своїм потом чи кров’ю, тому і не рвуться до лав ЗСУ, в цьому і є проблема призову. З іншого боку, минуло пів року війни, а воєнкоми шукають людину, яка 25 років як продала квартиру і за вказаною адресою не проживає. Тому центр комплектування вирішив навести у себе порядок з обліком, нагрузивши голів ОСББ і ЖБК.

Голови ОСББ з повагою відносяться до всіх військовослужбовців і захисників і готові надавати посильну інформацію, яка у них є в наявності, але обліком проживаючих чи військовозобов’язаних ОСББ, згідно з законом, не займаються. В чаті Голів ОСББ дуже жваво обговорюється «перспектива» ходити по квартирам і переписувати паспорти чоловіків, а найбільш популярна є фраза «Здається, що я від завтра відмовляюся від «високооплачуваної» посади, і складаю повноваження голови ОСББ» . Поки що Голови ОСББ не дійшли єдиної думки як будуть реагувати на розпорядження Ужгородського територіального центру комплектування”, – розповів Сергій Личов.

Про Захід