Гепатит В: небезпека швидкого поширення у світі

Опубліковано:

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби з гепатитом, медики всього світу посилену увагу своїх пацієнтів звертають на небезпеку швидкого поширення цієї хвороби у світі.

Хронічні вірусні гепатити становлять серйозну медичну та соціальну проблему у зв’язку з широкою розповсюдженістю, а також можливим розвитком цирозу та раку печінки. Згідно з даними ВООЗ, більше ніж 2 млрд. людей у світі протягом свого життя інфікуються вірусним гепатитом В та біля 450 млн. є хронічними носіями цього вірусу. Щорічно від гепатиту В та його наслідків у світі помирають більш як 2 млн. людей. Україна належить до регіонів з середньою розповсюдженістю гепатиту В (2,2% населення) та гепатиту С (від 3% до 5% від кількості населення).

Велике значення для боротьби з гепатитами є рання діагностика хвороби. Для контролю за перебігом вірусних гепатитів та запалень печінки найбільш розповсюдженим та дієвим є спеціалізований аналіз – печінкові проби.

Серед показників цього дослідження – кілька печінкових ферментів; холестерину, ліпази, ліпопротеїдів, тригліцеридів, альбуміну. Результати печінкових проб потрібно розглядати разом з клінічними проявами, скаргами та результатами інших діагностичних процедур організму, із розумінням біохімічних процесів.

Лабораторія “Астра-Діа” протягом 1-2 днів виконує 3 варіанти комплексу “Печінкові проби” з різними показниками, вартість – від 290 грн.

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам!

Наш вебсайт 🌐 ►https://astra-dia.ua/

За додатковою інформацією звертайтесь по📞:
0312 64 46 75;
067 312 66 69;
050 338 17 48

Про Захід