Генеральний директор Carlsberg Ukraine Євген Шевченко став одним із найкращих управлінців року (Фото)

Опубліковано:

Бізнес-видання Delo.UA, спільно з Ekonomika+ підбили підсумки року та оголосили результати свого щорічного рейтингу “ТОП-100. Рейтинги найбільших. За результатами голосування Євгена Шевченка було відзначено одним із найкращих управлінців року. Нагородження пройшло 26 листопада в рамках Business Wisdom Summit.

«Я вдячний вже вдруге отримувати цю нагороду та дякую, перш за все, своїй команді, адже це наша спільна перемога. А також дякую вам, нашим споживачам, за те, що обираєте наші напої та допомагаєте нам варити пиво для кращого сьогодні та завтра!», – прокоментував Євген Шевченко.

Фінальний short list управлінців формували з двохоцінок: експертного журі та редколегії журналу. Журіоцінювали учасників за такими показниками: рівеньемоційного інтелекту, навички антикризового менеджменту, використання новацій під час роботи, лідерський потенціалта компетенція щодо управління змінами.

Нагадаємо, що нещодавно Євген Шевченко став спікером тренінгу «Sales and Marketing Compliance: баланс між ризиками та можливостями», який організувала Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу (UNIC), активним учасником якої він є вже тривалий час. 

***

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У складі Carlsberg Ukraine – заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert DomsBaltikaCarlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», SomersbyGuinnessSeth & Riley’s GarageWarsteinerGrimbergen та інші. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Про Захід