Газовидобувні роботи у Буковці: стан розгляду позовної заяви обласної прокуратури

Опубліковано:

З огляду на суспільний резонанс і прохання громадськості повідомити про стан розгляду позовної заяви щодо виявлених порушень законодавства при здійсненні геологорозвідувальних робіт у с. Буковець, прокуратура Закарпатської області інформує:

З позовом Закарпатська обласна прокуратура звернулася до суду 10 лютого. Ухвалою суду від 15.02.2021 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі № 907/64/21.Наразі у справі триває підготовче провадження, яке було призначене на 10.09.2021, однак не відбулося через те, що суддя перебуває на лікарняному.

Крім того, в підготовчому судовому засіданні наразі не розглянуто клопотання Держгеокадастру про залишення позовної заяви без розгляду у зв’язку з відсутністю підстав для представництва інтересів держави в суді. З цим клопотанням прокуратура не погоджується, тому подала до суду заперечення на нього та додаткові пояснення щодо наявності підстав для представництва.

Наразі ухвала про наступне судове засідання до прокуратури не надходила.

Детальна інформація про прийняті судом рішення по вказаній справі міститься в Єдиному державному реєстрі судових рішень (https://reyestr.court.gov.ua/), також інформацію щодо розгляду справи можна знайти на сайті Господарського суду Закарпатської області (https://zk.arbitr.gov.ua/sud5008/), де можна ознайомитися і з розкладом засідань.

Про Захід