Флешмоб передбачень від нацгвардійців в Ужгороді: було весело (Фото)

Опубліковано:

У Львові, Тернополі, Рівному, Ужгороді, Сарнах, Борисполі та Дрогобичі напередодні Нового року гвардійці Нацгвардії України провели флеш-моб, під час якого пропонували перехожим дістати собі передбачення на наступний рік. В Ужгороді до акції долучились військовослужбовці 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України.

Такі незвичні акції відбувались біля головних ялинок міст, де, зазвичай, збираються не лише містяни, а й гості. В Ужгороді акція пройшла на площі Театральній. Передбачення отримати хотіли і дорослі, і діти.

«Це ж так приємно, не знати, що ж тобі випаде, – розповідає містянка Олена, – як у дитинстві. Звісно, настрій підняли і побажали мені щасливого Нового року. Гарно хлопці і дівчата придумали, думаю, що сподобалось усім».  

У Борисполі ж гвардійці не лише дарували передбачення, а разом із тим пропонували по спеціальному QR-коду перейти на сторінку Міжнародного центру та спробувати свою вдачу у розіграші новорічних подарунків, повідомляє пресслужба Військової частини 3002 Національної гвардії України.

Про Захід