Анонси Афіша

Екран Доміону

До уваги читачів розклад кіносеансів з 04.07 по 11.07.

Історія іграшок 4 (3D)10:00
Норм та незламні: велика пригода (2D) 11:40
Вчора (2D) 11:40
Людина-павук: далеко від дому (3D) 15:20
19:40
Божевільна парочка (2D) 17:40
Анабель 3 (2D)22:00

Рубрика виходить в рамках співпраці Інтернет видання “Прозахід” та кінокомплексу “Доміон”.

Історія іграшок 4 (3D)
Сеанси: 10:00. Виробник: Disney. Тривалість: 90 хв. Вікові обмеження: 6+
Найвідоміші аніматори світу, оскароносні Disney\Pixar запрошують на зустріч з улюбленими героями! З переїздом у новий дім життя ковбоя Вуді і космічного рейнджера Базза перевертається з ніг на голову. Залишивши турботи, герої змушені об’єднатися, щоб вирушити у захопливу і небезпечну мандрівку, рівної якій ще не було у світі Іграшок!

Норм та незламні: велика пригода (2D)
Сеанси: 11:40
. Виробник: Discreet Arts Productions. Тривалість: 90 хв. Вікові обмеження: 6+
У крижаних горах Арктики зазнає аварії літак під керуванням археолога Джина. Катастрофу влаштував його підступний напарник, який викрадає безцінну нефритову статуетку китайського божества – ключ до незліченних скарбів. На допомогу Джину приходить король Арктики Норм. У компанії з лемінгами він вирушає у смертельно небезпечну подорож. Цього разу чарівний і щиросердий ведмедик має не лише знешкодити злодія та повернути безцінну реліквію, але й встигнути на весілля свого ексцентричного дідуся…

Вчора (2D)
Сеанси: 13:20.
Виробник: Universal. Тривалість: 100 хв. Вікові обмеження: 12+
Уявіть собі світ, де всі забули про «The Beatles»… Молодий талановитий музикант розуміє – не можна втрачати такий шанс і видає хіти легендарного гурту за свої власні. Концерти, шоу, записи, слава і визнання! І це не сон, а нова комедія від оскароносного режисера Денні Бойла.

Людина-павук: далеко від дому (3D)
Сеанси: 15:20; 19:40
. Виробник: Sony. Тривалість: 130 хв. Вікові обмеження: 12+
Після подій «Месників: Завершення» Людина-Павук повинен протистояти новим загрозам у світі, який змінився назавжди.

Божевільна парочка (2D)
Сеанси: 17:40
. Виробник: Good Universe. Тривалість: 90 хв. Вікові обмеження: 16+
Шарлотта Філд – одна з найвпливовіших бізнесвумен планети. Цілеспрямована, розумна, чарівна, вона чудова в будь-якій справі. Фред Фларскі – талановитий, але ексцентричний і схильний до саморуйнування журналіст. Вони не мають нічого спільного окрім того, що вона – його перша любов. І ось через роки вони випадково зустрічаються знову. Фред зачаровує Шарлотту, і вона несподівано для всіх (і для самої себе) наймає його в якості спічрайтера для своєї передвиборчої кампанії … Їх возз’єднання запускає ланцюжок запаморочливо безглуздих і небезпечних подій світового масштабу.

Анабель 3 (2D)
Сеанси: 22:00
. Виробник: Warner Bros. Pictures. Тривалість: 100 хв. Вікові обмеження: 16+
Щоб стримати Анабель від поширення хаосу, демонологи Ед і Лоррейн Воррени ховають одержиму ляльку. Тепер вона лежить під освяченим склом у замкненій кімнаті артефактів у будинку Ворренів. Однак безпросвітна ніч жаху чекає на мешканців будинку, коли Анабель пробуджує злих духів кімнати. Їхньою новою мішенню стає десятирічна дочка Ворренів Джуді і її друзі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 2