Екозмагання зі збору сміття на річці відбуваються в Угорщині (Фото)

Опубліковано:

Хто швидше і хто більше назбирає сміття, той і переможець. Незвичні екологічні змагання третій день тривають в угорському місті Шарошпоток на річці Бодрог. 6 команд  борються за отримання кубку ПЕТ. У складі міжнародної команди «Ерасмус» громадяни 5 країн і України в тому числі. Нашу країну представляє відома екологиня з Ужгорода Анна Сабадош.

«Команди сплавляються на каноє і збирають сміття на річці та її берегах. Це непросто, виснажливо фізично, але дуже весело і корисно», – розповіла Про Заходу Анна Сабадош.

Зі світлин видно, що сміття у річці Бодрог немало, а потрапляє воно туди з двох приток, які і утворюють нову ріку. Ондава протікає в Східній Словаччині, Латориця – тече із Закарпаття. З етикеток на пляшках зрозуміло походження сміття.

«Ще ніколи не раділа так, збираючи сміття! Такого емоційно насиченого “суботника” точно не було в моєму житті. Другий день лише добігав кінця, а ми вже домовлялися про наступний такий івент. Оу, тепер я точно знаю, що трьохмісний каноє вміщає 8 повних мішків сміття», – написала Анна на свої сторінці у Фейсбук.

Про Захід

Про Захід