Двом порушникам кордону не вдалося сховатися від волинських прикордонників

Опубліковано:

Українця, який намагався незаконно виїхати за кордон, сховавшись під ковдрами у потязі, та росіянина, який через Західний Буг пробирався з Польщі в Україну, виявили учора військовослужбовці відділу прикордонної служби «Рівне».

Спершу перевірити пильність прикордонного наряду вирішив пасажир потягу “Харків – Хелм”, що слідував до Польщі через залізничний пункт пропуску «Ягодин».

Під час огляду вагонів в одному з купе інспектор виявив чоловіка, який сховався у багажному відсіку для зберігання речей. Порушник, укрившись ковдрами, сподівався уникнути паспортного контролю та незаконно перетнути кордон. Як з’ясували правоохоронці, 36-річний полтавець зважився на таку авантюру, оскільки не мав законних підстав для виїзду з України.

Кілька годин по тому, на ділянці цього ж підрозділу прикордонники затримали росіянина, який переплив на матраці через Західний Буг, аби потрапити в Україну.
Порушника прикордонний наряд спинив щойно він перетнув кордон. Чоловік пояснив, що нібито тривалий термін проживав в Україні, а після виїзду за кордон легально повернутися назад не мав змоги.

За скоєне правопорушники відповідатимуть згідно з законом.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби Укпраїни-Західний кордон

Про Захід