Двох буковинців судитимуть за несплату аліментів

Опубліковано:

Дізнавачі поліції скерували до суду матеріали кримінальних провадження з обвинувальними актами, щодо 25-річного жителя Дністровського району та 43-річного жителя села Задубрівка, які злісно ухиляються від сплати коштів на утримання своїх малолітніх доньок. За скоєне чоловікам загрожує до 2 років обмеження волі. 

У селі Каплівка Дністровського району судитимуть місцевого жителя за злісне ухилення від сплати коштів на утримання своєї малолітньої доньки. Буковинець заборгував виплату аліментів на суму понад 24 тисячі гривень.

За аналогічне правопорушення перед судом постане житель Чернівецького району, який не здійснював виплат на утримання своєї дитини та на даний час сума боргу становить 25 400 гривень.

Поліцейські з’ясували, що згідно з рішеннями районних судів, чоловіки були зобов’язані виплачувати аліменти на утримання своїх дітей до досягнення ними повноліття, проте вони ухилялися від виконання рішення.

На неодноразові попередження про необхідність щомісячної сплати аліментів, погашення заборгованості, а також про кримінальну відповідальність буковинці не реагували.

Працівники поліції повідомили правопорушникам про підозру у скоєнні кримінальних проступків передбачених частиною 1 статті 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України та направили матеріали проваджень до суду.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області 

Про Захід