ДТП у Мукачеві, «Джазовий експрес» у Львові, мощі святого Миколая у храмі Тернопільщини, – те, що трапилося за ніч

Опубліковано:

У Мукачеві водій автомобіля збив неповнолітнього хлопчика на веласипеді. Про це пишуть очевидці в спільноті “УвагаРАДАР”. На місце події вирушили правоохоронці та швидка допомога. Наразі точно не відомо в якому стані перебуває хлопчик.

З 24 по 28 червня у Львові відбуватиметься одна з найважливіших музичних подій року в Україні — Leopolis Jazz Fest. На ньому виступатимуть всесвітньо відомі музиканти, такі як SEAL, Авішай Коен, Кріс Ботті, Камасі Вашингтон, оркестр Jazz at Lincoln Center Orchestra на чолі з Вінтоном Марсалісом, Катрін Віндфельд та інші,–інформує прес-центр Львівської залізниці.

“Мoщі святoгo Микoлaя Мирликійськoгo урoчистo були внесені влaдикoю Димитрієм Григoрaкoм, ЧСВВ – єпaрхoм Бучaцьким, дo рекoлекційнoгo будинку, нa пoстійне перебувaння у хрaмі святoгo Микoлaя”, – пoвідoмили у пресслужбі Бучaцькoї єпaрхії УГКЦ. Святиню дoстaвленo нa Тернoпільщину зa сприяння кaнoнікa Пaпськoї бaзиліки Сaнтa-Мaрія Мaджoре (м.Рим) влaдики Іринея Біликa. Звертaючись дo вірних у свoєму пaстирськoму слoві, єпискoп Димитрій зaoхoтив їх нaслідувaти ділa милoсердя Святoгo Микoлaя. Вміти, як цей святий, ділитися любoв’ю з пoтребуючими, зaувaжувaти нaших ближніх, кoли вoни є у пoтребі.

Сьогодні – Всесвітній день боротьби з розладами харчової поведінки. А іменині святкують: Олександр, Олексій, Володимир, Іван, Микита, Тимофій, Сусанна

Про Захід