До навчання у школах Львова долучається все більше внутрішньо переміщених дітей

Опубліковано:

Вже впродовж тижня до онлайн-навчання у закладах освіти Львівської міської територіальної громади долучаються не лише львівські учні, а й діти, які вимушено переїхали до Львова з інших областей України. Станом на сьогодні, 21 березня, навчається майже 74 тисячі львівських учнів 1-11 класів та 2092 вимушено переміщених українці.

Сьогодні до навчання, яке організоване за допомогою дистанційних технологій, у закладах освіти міста Львова приступило 73 990 учнів 1-11 класів, що становить 85%.

У Львові дистанційне навчання організовано для 92 дітей внутрішньо переміщених осіб, які проживають у приміщеннях закладів загальної середньої освіти, а також для близько 2000 дітей внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у місті Львові за межами закладів освіти.

Навчання відбувається онлайн з використанням дистанційних технологій. Діти, які живуть в школах, навчаються за шкільними комп’ютерами. Діти, які живуть за межами закладів освіти, наразі не звертались про потребу в техніці, а просто приєднуються до онлайн-уроків за посиланням.

Керівниця одного з ліцеїв Львова пані Світлана розповідає, що зараз її педагоги навчають 32 внутрішньо переміщених дитини.

«Ми розпочали цей процес ще минулого понеділка. Ті діти, які зараз проживають в нашому ліцеї, а їх є 10, провели один день навчання в очному форматі, а потім почали під’єднуватись до дистанційного. В перший день освітнього процесу ми попросили вчителі прийти фізично до школи, познайомитись з новими учнями, налагодити контакти. З вівторка вони все навчалися так само, які і наші львівські учні, в онлайн-класах. Ми маємо достатню кількістю комп’ютерів, тому можемо забезпечити освітній процес для всіх охочих.

Також до нашого навчання долучаються інші діти-переселенці, які зараз тимчасово проживають у Львові в приватному секторі. Їх батьки написали заяву в нашому навчальному закладі, тож ці учні теж мають змогу дистанційно навчатись. Станом на сьогодні також учнів у нас є 22», – розповіла директорка ліцею.

Додамо, що кількість охочих долучитися до дистанційного навчання у львівських школах щодня зростає. Про можливість такого навчання внутрішньо переміщені особи отримують інформацію від працівників центрів, які реєструють внутрішньо переміщених осіб, від волонтерів та від представників Львівської міської ради. Щоб дитина могла долучитись до онлайн-навчання, її батьки повинні звернутися до керівника найближчого закладу освіти із заявою щодо організації цього процесу.

Львівська міська рада

Про Захід