До Львова зі Слов’янська і Бахмута спецпотягом доставили поранених цивільних

Опубліковано:

Організація «Лікарі без кордонів» проводить медичну евакуацію пацієнтів із міст, які перебувають під постійними обстрілами росії до безпечніших частин нашої держави. Спецпотягом зі сходу на захід країни транспортують пацієнтів з мінно-вибуховими та іншими травмами, щоб їм у безпеці могли надати всю необхідну медичну допомогу. Сьогодні до Львова зі Слов’янська і Бахмута доставили 48 людей.

«Сьогодні зі Слов’янська та Бахмута до Львова евакуювали 48 українців, які постраждали від бойових дій. Вони прибули спеціальним потягом для транспортування поранених. Дякуємо, «Лікарям без кордонів» та Укрзалізниці за організацію!

Серед евакуйованих є люди на візках, пацієнти з мінно-вибуховими травмами. Всі вони продовжать лікування у міських медичних закладах.

Дякую всім, хто рятує українські життя!», – повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Серед тих, кого доправили до Львова спецпотягом, 27 людей мають травму, 17 пацієнтів потребують транспортування каретою швидкої допомоги. Серед прибулих пацієнтів 16 є на інвалідних візочках. Є пацієнти з мінно-вибуховими та іншими видами травм, один пацієнт – з психіатричною травмою. Їх усіх госпіталізують до лікарень Львова для надання фахової медичної допомоги.

Довідка

На території Україні зараз працює близько 100 міжнародних співробітників та понад 200 співробітників з України організації «Лікарі без кордонів». Це і медичний персонал (хірурги, лікарі, медсестри), і психологи, і спеціалісти з логістики та адміністративних питань та ін.

Організація провадить діяльність у різних сферах:

  • Евакуація поранених та хворих цивільних із зон бойових дій
  • Тренінги щодо дій у разі масового напливу постраждалих
  • Передача медичних засобів лікарням
  • Надання ліків для людей з інвалідністю чи хронічними хворобами
  • Мобільні клініки на станціях метро
  • Допомога вимушено переміщеним особам
  • Тренінги для медичних працівників та психологів з надання першої психологічної допомоги, подолання наслідків психологічних травм та з самотурботи;
  • Тренінги для працівників охорони здоров’я щодо організації навчань з приводу дій у разі застосування хімічної, біологічної, радіологічної та ядерної зброї.

Львівька міська рада

Про Захід