До Дня ЗСУ в Ужгороді пройде відкриття виставки, діалог про культуру та благодійний аукціон

Опубліковано:

Війна в Україні ще раз продемонструвала, що мир і відкриті та демократичні суспільства не можна сприймати як належне, а за них треба боротися.

До Дня Збройних сил України у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбудеться відкриття виставки, присвяченої відкритим діалогам про мир та перемогу.

На виставці будуть представлені роботи швейцарських мисткинь, української художниці Марії Вишецької. Виставка буде діяти у бібліотеці до 21 грудня.

Культурний діалог “Війна та мистецтво. Вони руйнують, а ми творимо” відбудеться за участі митців:

  • Сергія Летучого (м.Старобільськ)
  • Володимира Хили (м.Ужгород)
  • Сергія Грічанока (м.Харків)
  • Яни Малиги (м.Нова Каховка, Херсонщина).

Яна Малиги — очевидиця окупації, авторка низки історій про життя в російській окупації та про шляхи порятунку мешканців Херсонщини під час цьогорічних воєнних подій. 

Модераторка: Євгенія Напуда

На події також буде благодійний аукціону з продажу творів мистецтва від спікерів. Зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ.

Коли: 6 грудня (вівторок) о 12.00.

Де: “Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка” (пр.Свободи, 16).

Виставка організована командою МЦ “Здибанка” спільно з ГО СТАН \ STAN та ГО «Табула Раса для майбутнього покоління» у співпраці з Закарпатською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Ф Потушняка за фінансової підтримки European Cultural Foundation, в рамках проєкту СТАН \ STAN “Художня творчість в умовах війни”.

Завідувачка відділу проєктної і соціокультурної діяльності КЗ “Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка” Закарпатської обласної ради Євгенія Напуда

Про Захід