До Дня музики естрадно-духовий оркестр в Ужгороді виконав світові хіти (Відео)

Опубліковано:

Осіння пора року – чи не найкращий період для творчості. Можливо, саме тому в перший день жовтня світова спільнота святкує Міжнародний день Музики. Вперше його провели 1-го жовтня 1975-го року. І вже традиційно щороку День прекрасного та дивовижного світу музичного мистецтва відзначається проведенням концертних програм. Відсвяткувати цей день разом запросив естрадно-духовий оркестр обласної філармонії під керівництвом народного артиста Володимира Співака. Адже, як кажуть артисти, за виступами на сцені сумували.

Володимир СПІВАК

художній керівник естрадно-духового оркестру ЗОФ

Народний артист України

Крайній концерт наш був 8 березня. Після цього, 17 березня, закрили все, і ми вимушено пішли у відпустку. Нікуди від того не дінешся, але ми вже практично в травні почали репетиційний  процес. Готувались не знаємо до чого, бо не знаємо на скільки це все протягнеться. І от сьогодні ми вперше вийшли на сцену. Це з 8 березня, практично, вже пів року.

Незважаючи на те, що колектив півроку не був на сцені, 1 жовтня він дав концерт у поповненому складі. Як запевняє Володимир Співак, найгірші часи кадрового голоду вже минули. Тому музиканти із величезним задоволенням виконали світові хіти.

Володимир СПІВАК

художній керівник естрадно-духового оркестру ЗОФ

Народний артист України

В нашій концертній програмі прозвучали хіти європейські, хіти світові, також Фредді Меркюрі і «Богемська рапсодія», і симфонія «Рок». Впринципі вся програма дуже цікава. Прекрасна наша солістка Галина Гаврилко виступила.

«Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства» — запевняє Мирон Грабовчак. Адже йому пощастило почути на концерті композиції свого улюбленого гурту.

Мирон ГРАБОВЧАК

ужгородець

«Queen» — це один із моїх найулюбленіших гуртів. І, взагалі, на мою думку, найкраще вийшли у виконанні це, все ж таки, рок композиції. Просто бомбезно.

А ось пан Іван надає перевагу вальсу. Любить не лише слухати, а й танцювати. Чоловік запевняє: душа присутня у всіх жанрах музики, а особливо у композиціях, які почув сьогодні.

Іван ПОСОЛЕНИК

ужгородець

В музиці трохи розбираюсь, але жодної нотки фальшу. Молодці. Дуже щиро. Я їм дякую за такі прекрасні хвилини. Особливо оті такі, як то кажуть, буремні часи.

Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів авторів мелодій, але і відчути сучасність. Тому, вже 6 жовтня Закарпатська обласна філармонія запрошує на концертну програму «Музика кіно». Керівниця — заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько.

Про Захід