До 75-річного ювілею обласної бібліотеки Ірина Мацепура подарувала закладу 75 книг

Опубліковано:

75 років – 75 книг. Такий подарунок на ювілей Обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка зробила депутат Закарпатської обласної ради і кандидат в обласні депутати від партії «Європейська Солідарність» Ірина Мацепура.

«Наша обласна бібліотека – це заклад, де вирує життя, заклад, який ламає застарілі стереотипи. Тут ми дізнаємося про новинки літератури, маємо кілька знакових для краю подій – «Капуркова книжка», буккросинг, розумний Великодній кошик… І цей вир життя мотивує і нас, читачів, долучатися до бібліотечного руху, підтримувати його. Враховуючи, що фонди бібліотек формуються досить повільно, ми порадилися із бібліотекарками і вирішили, що варто поповнити книжкові полички саме творами закарпатських авторів», – зазначила Ірина Мацепура.

Ірина Олександрівна – читачка із понад 40-річним стажем. Вона любить книгу і поважає тих, хто розділяє з нею цінність літератури, магії слова, яке несе у суспільство знання, добро і натхнення. За словами завідувачки відділу проєктної і соціокультурної діяльності ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка Євгенії Напуди, Ірина Мацепура є давньою подругою бібліотеки, ніколи не відвідує заклад із порожніми руками. До слова, такі ж теплі стосунки у пані Ірини і з селищною бібліотекою у рідному Великому Бичкові. А подаровані сьогодні примірники вже знайшли своїх перших читачів.

Тепер читачі матимуть можливість поринути у світ книги відомих закарпатських авторів Андрія Любки, Мирослава Дочинця, Івана Небесника, Надії Панчук, Олександра Гавроша, Михайла Рошка, Наталії Дурунди та інших. Тішить і те, що обласна бібліотека тепер має повне зібрання видань Андрія Любки та Мирослава Дочинця, альбоми живопису закарпатських митців тощо.

«Дуже приємно, що нас оточують небайдужі люди, люди освічені і прогресивні. Ірина Олександрівна розуміє наші потреби і важливість бібліотечної справи в Україні. Нас об’єднала книга, і я тішуся, що якісних і змістовних книг стає більше, зокрема, завдяки таким друзям», – наголосила Євгенія Напуда.

Творіть добрі справи – вони роблять світ кращим!

Про Захід