Для військових, які лікуються у Львові, організовують масштабні рибальські ігри

Опубліковано:

Для військових, які лікуються в Національному центрі реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) та інших реабілітаційних центрах у Львові, організовують рибальські ігри. Це перші масштабні змагання, які допоможуть воїнам відпочити і відновитись на свіжому повітрі.

Подія відбудеться цієї п’ятниці, 11 серпня, у місті Пустомити. У програмі передбачено змагання з чотирьох видів активностей: рибна ловля, гра в шашки, гра у дартс, а також гра з м’ячем на вправність.

Програма рибальських ігор:

· 10:00-11:00 – урочиста частина, знайомство, перекус;

· 11:00-12:20 – змагання з ловлі риби;

· 12:30-13:00 – змагання з гри в шашки;

· 13:10-13:50 – змагання з гри в дартс;

· 14:00-14:30 – змагання на вправність із м’ячем;

· 14:30-15:00 – обід;

· 15:00-15:30 – нагородження переможців змагань;

· 15:30 – вільна програма.

Рибальські ігри організовують ГО «Перший Західнорегіональний Рибальський Портал» та Рибальський Клуб Flagman, у співпраці з центром НЕЗЛАМНІ та за підтримки партнерів (компанії Flagman, Пустомитівської громади, центру реабілітації «Галичина», БФ «З янголом на плечі», БФ ім. Володимира Стернюка, КЗ «Центр надання соціальних послуг» Пустомитівської міської ради, рибальського магазину Odissey).

Раніше риболовлю декілька разів організовували для воїнів, які лікуються у центрі НЕЗЛАМНІ. А загалом команда Національного центру реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) у Львові не втомлюється шукати нові методики реабілітації для своїх пацієнтів: вони грають у боулінг – аби відновити координацію рухів, стріляють з лука – аби зміцнити м’язи тіла, малюють – аби здолати стрес, також рибалять, катаються на конях, грають у більярд, займаються йогою і навіть готують їжу. Це нові види фізичної та психологічної реабілітації, що мають ефективні результати.

Довідка

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Також у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних.

11 квітня тут запрацював сучасний корпус реабілітації. Це 7 поверхів із найсучаснішим обладнанням для відновлення. Щороку отримувати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців. А упродовж 11-13 квітня в цьому корпусі тривав Міжнародний форум реабілітації: фахівці з усього світу – медики, експерти, представники міжнародних інституцій, фондів, європейських країн працюють разом, щоб обговорити, проаналізувати та розробити шляхи якісної реабілітації людей, що постраждали внаслідок воєнних дій в Україні. Захід відвідали понад 800 учасників.

Львівська міська рада

Про Захід