Дівчинку, яку залишили у вікні життя у Мукачеві, взяли під опіку

Опубліковано:

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради надав дівчинці 2021 року народження, яку залишили у вікні життя обласної дитячої лікарні, статус дитини, позбавленої батьківського піклування. Також рішенням встановили опіку над дівчинкою, опікункою стала 45-річна жителька Мукачівської громади. Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

На опікуна покладено персональну відповідальність за життя, здоров’я та психологічний розвиток дитини. Опікун зобов’язаний щороку проходити медичне обстеження, укласти угоду з лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської ОТГ» про надання дитині медичних послуг та двічі в році здійснювати її повне медичне обстеження.

Також щороку надавати управлінню соціального захисту населення оновлений пакет документів, необхідний для призначення державної соціальної допомоги на дитину, яка перебуває під її опікою.

Окрім того, вирішити питання здобуття дівчинкою дошкільної, повної загальної і позашкільної освіти та щорічно, до 20 грудня надавати службі у справах дітей звіт про свою діяльність опікуна за поточний рік.

Про Захід