Дітям на Львівщині допомагатиме міжнародна організація «Save the Children»

Опубліковано:

Сьогодні у Львівській ОВА представники організації розповіли, що готові створити у нашій області кімнати матері та дитини, дитячі кімнати з гуртками та цифрові кімнати з гаджетами (для колективного користування). Ці простори будуть доступні як для місцевих дітей, так і для вимушено переміщених. У них працюватимуть консультанти, які за потреби надаватимуть психологічну допомогу.

В свою чергу начальник Львівської ОВА Максим Козицький запевнив, що всіляко підтримує ініціативу, зокрема Львівська ОВА складе список локацій, де можна створити такі простори та запропонує організації варіанти.

Крім того, очільник Львівщини запропонував організації співпрацювати з консультативно-координаційними центрами для ВПО, які з ініціативи Львівської ОВА надають допомогу людям з числа ВПО у кожному районі нашої області.

«Організація допомагає малечі у надзвичайних ситуаціях більше ніж 100 років, працює у понад 120 країнах, в Україні – з 2014 року. Впевнений, що і на Львівщині спільно досягнемо гарних результатів заради блага дітей». – Зазначив Максим Козицький.

Про Захід